SMMASH WEAR druga odsłona!

16:17


HEJ!
Już kiedyś pisałam tutaj o marce SMMASH ale..
Niedługo święta! Więc, jeśli jeszcze nie masz prezentu dla swojego fitnessowego freaka, wchodź na stronę Smmasha i zamawiaj!
Ja osobiście w tej marce jestem zakochana od początku.. Zaczynając od materiału po kolorystykę i wzór! 

Materiał:
SPIDER'S STEEL Nić pajęcza już od czasów starożytnych fascynuje i inspiruje człowieka. Jest kilkadziesiąt razy cieńsza od ludzkiego włosa, wytrzymałością dorównuje Kevlarowi i może zwiększyć swoją długość o 40% bez rozerwania się. Zdolność pająków do wytwarzania materiału mocniejszego od stali i bardziej rozciągliwego niż nylon, sprawiła, że zarówno ten proces, jak i sama nić stały się obiektem zainteresowań wielu naukowców.Współczesne analizy biochemiczne i mechaniczne włókien pajęczych zainspirowały nas do stworzenia rewolucyjnej technologii Spider’s Steel, dzięki której uzyskaliśmy nici 2,5 raza mocniejsze i o 140% odporniejsze na przedarcia od tradycyjnych włókien używanych w produkcji odzieży termoaktywnej.  

Od siebie dodam, że materiał ten w praniu zachowuje się poliester - szybko schnie. Prałam je milionkrotnie i nic się z nimi nie dzieje.. 


Uwielbiam je za tak jakby wysoki stan i gumkę w pasie - należę do kobiet z szerokimi biodrami z wąską talią i nie mam problemu z tymi ubraniami z prześwitywaniem ani spadaniem! - na trening nóg jak znalazł. Pod spodem przedstawiam Wam moje dwa ulubione komplety! 


W T-shirt'ach super efektem są skrócone rękawki - odkrywają delikatnie barki, natomiast w tych na ramiączka to, że wchodzą bardziej na nasze pachy przez co sylwetka jest jeszcze bardziej idealna.
Jeżeli ktoś się jeszcze zastanawiał.. Mega polecam! :)

Sprawdz tez inne posty o tej tematyce

0 komentarze

Dziękuje za komentarz! :)