O BLOGU


Mam na imię Asia, liczę sobie 18 lat, aktualnie uczęszczam do liceum i uczę się na profilu humanistyczno-dziennikarskim. Pochodzę z Włocławka - małego miasta w centrum polski.
Swoją przyszłość wiążę z Wrocławiem oraz tamtejszym uniwersytetem, a kierunek w jakim pragnę się specjalizować to dziennikarstwo i komunikacja społeczna bądź dietetyka. Od dziecka bardzo lubiłam pisać oraz czytać przeróżne gazety, ciekawiły mnie blogi, z przyjemnością z rodzicami oglądałam wiadomości. Tak narodziła się chęć wejścia w świat mediów i rozpoczęcia w nich swojej działalności. Ostatnimi czasy swoją uwagę w znacznej mierze poświęcam kształtowaniu własnej sylwetki jak i kontroluję to co jem, tak narodziła się kolejna pasja do prowadzenia zdrowego trybu życia.
I właśnie dlatego powstał ten blog - będzie on połączeniem tych dwóch bliskich mi dziedzin, jak i moim pamiętnikiem, początkiem nabierania doświadczenia w wymarzonym kierunku, a przy okazji może być on motywacją, pomocą, a może nawet i inspiracją dla wielu z was.

http://instagram.com/beyourselfbefit/https://www.facebook.com/pages/Be-yourself-be-fit/340794769433048?ref=hlhttps://plus.google.com/u/0/115867594069941655999/posts