PEI - największa konferencja fintess w Europie!

01:37

Siemka!
Ktoś z Was wybiera się na PEI? Mnie będzie można spotkać na stanowisku firmy ALLNUTRITION wraz z całą ekipą, prócz tego dwa dni wykorzystam do pogłębiania wiedzy i zdobycia kolejnych certyfikatów!

PEI, to największa Konferencja Fitness w Europie! Ma na celu promowanie sportowego stylu życia oraz zdrowego podejścia do fitnessu i kulturystyki. Podczas tego wydarzenia, na najbardziej rozpoznawalnym obiekcie w Polsce – PGE Narodowym, w dniach 22-23 października 2016r., obok specjalistów z zakresu odżywiania, treningu, suplementacji i psychologii sportu oraz ponad 1 000 uczestników, pojawią się Gwiazdy ze światowej sceny fitness.

PEI – Konferencja Fitness dostarczy Ci unikatowej wiedzy, którą będziesz mógł wykorzystać w życiu codziennym do poprawy swoich sportowych wyników, nabierzesz inspiracji do ciężkiego treningu, podejmowania nowych wyzwań i dążenia do celu. Potwierdzeniem zdobytej wiedzy będzie Certyfikat PEI! Poza tym do zdobycia Certyfikat ECS i Certyfikowany Kurs z zakresu rolowania prowadzony przez Blackroll – Workshop.
Dodatkowo wśród Prelegentów pojawią się Światowe Gwiazdy Fitness, m.in. Paige Hathaway - 27-letnia trenerka i modelka fitness, ponad 5 mln fanów na Facebook i 3,6 mln na Instagramie. Paige jest propagatorką treningu siłowego dla kobiet. Paige Hathaway będzie Gwiazdą drugiego dnia Kongresu i poza spotkaniem z fanami, przedstawi wykład na temat: Trening dla różnych typów sylwetki.
Drugą Gwiazdą wydarzenia będzie Erko Jun – jeden z najbardziej znanych Trenerów Personalnych na Świecie, Model fitness, 3-krotny Mistrz w zawodach Benelux, 2. miejsce w zawodach fitness Balkan Competition i 3. miejsce w międzynarodowych zawodach Model Universe w Miami na Florydzie. Uczestnicy Konferencji będą mieli możliwość wziąć udział w treningu prowadzonym przez Erko.

W PROGRAMIE:
Dwa dni wykładów prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę wykładowczą.
Wśród nich m.in.:
⦁    Tomasz Słodkiewicz – Mistrz Europy Juniorów 2005, Mistrz Polski w kat. do 95kg i Open oraz wielokrotnie nagrodzony na arenie międzynarodowej kulturysta w zawodach kulturystycznych.
⦁    Michał Wrzosek – dietetyk, trener personalny, licencjonowany instruktor kulturystyki i wykładowca Akademii Instruktorów Sportu S4, uczestnik licznych szkoleń i warsztatów związanych z treningiem , żywieniem i suplementacją.
⦁    Jakub Mauricz – jeden z najlepszych dietetyków w Polsce, który zrewolucjonizował podejście do dietetyki sportowej. Opiekun czołowych zawodników MMA, a także Mistrza Świata w pływaniu - Mateusza Sawrymowicza.

Oprócz Światowych Gwiazd, na PEI II pojawią się m.in. Tomasz Słodkiewicz – Mistrz Europy Juniorów 2005, Mistrz Polski w kat. do 95kg i Open, Hanna Garboś – Mistrzyni Świata w Bikini Fitness, legenda polskiej kulturystyki – Piotr Głuchowski, specjaliści z zakresu żywienia i suplementacji – Jakub Mauricz, Michał Wrzosek, Tadeusz Sowiński i wielu innych. Uczestnicy tego wydarzenia poza merytoryczną wiedzą i motywacją będą mieli okazję skorzystać ze strefy konsultacji, a także zdobyć aż 3 certyfikaty.

MAM NADZIEJĘ, ŻE SIĘ SPOTKAMY!

Sprawdz tez inne posty o tej tematyce

7 komentarze

 1. Ojjj zazdroszczę, chętnie bym pojechała!

  OdpowiedzUsuń
 2. Możliwe, że się wybiorę :) Jak grafik pozwoli to się zjawię. Uwielbiam takie fitnessowe eventy, bo dają motywacyjnego kopa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja niestety nie będę mogła uczestniczyć :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałabym kiedyś się wybrać na taką konferencję. Jak na razie zostaje mi tylko oglądanie live. Mimo wszystko i tak warto :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkie konferencje tego typu są określane mianem największych haha :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Chetnie wybrałabym się na taką konferencje, bardzo fajne spotkania

  OdpowiedzUsuń
 7. Niedawno byłam na takim spotkaniu tylko na mniejszą skale, i przyznam że jest to bardzo ciakawa sprawa

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz! :)