DLACZEGO WODA JEST DLA NAS TAK BARDZO WAŻNA

14:19


HEJ WAM! 
Przyznać się! Kto nie pije regularnie wody? Tak tak, mi też się zdarza..
Powodów jest mnóstwo - nie chce nam się nosić, coca cola smaczniejsza i oczywiście zapominamy..
Dziś przybywam z odsieczą! Udowodnię Wam i sobie dlaczego warto po nią sięgać.
To wie już chyba nawet przedszkolak, że człowiek składa się z ok. 71% wody. Dlatego też potrzebujemy jej tak bardzo, jest przekaźnikiem składników odżywczych do wszelkiej maści narządów, po drodze wypłukując toksyny z organizmu i czyszcząc jelita. 
H2O - wzór ten też zna przecież każdy, nie bez przyczyny jest taki. Woda w swoim składzie zawiera tlen, dzięki czemu dotlenia nasz organizm.
A gdy macie ,,jelitówkę'' lekarz prosi abyście pamiętali o nawodnieniu organizmu.. Zmusza nas Tym samym do tego by nasze nerki i wątroba zaczęły funkcjonować. Gdy pojawią się wymioty - również sięgasz po wodę ponieważ zawiera elektrolity.

WODA a SPORT 
Kto jest nałogowym sportowcem z domu bez wody się nie rusza. Woda pobudza metabolizm jednocześnie spowalniając katabolizm mięśni (rozpad tkanki mięsniowej), poprawia trawienie, dodaje energii zwalczając zmęczenie, poprawia wydolność w trakcie treningu i najważniejsze - zmniejsza ryzyko pojawienia się skurczu mięśniowego. 

Dla kobiet, które mają problemy z celulitem - pomaga w ujędrnieniu się skóry!
A dla kogoś z nadmiernym apetytem - jest świetnym ,,zapychaczem''

W ostatnim czasie przystąpiłam do wyzwania zID'EAU, dostałam miesięczny zapas wody i codziennie wypijałam butelkę od nich + wodę muszyniankę. Oczywiście nie ma jakichś spektakularnych efektów, ale zdecydowanie nie doskwierały mi przez ten czas migrenowe bóle głowy - co dla mnie jest naprawdę istotną rzeczą.ID’EAU posiada odpowiednie dla naszego organizmu, alkaliczne pH 7,7 ÷ 8,0

ID’EAU posiada odpowiednią zawartość rozpuszczonego tlenu 13 ÷ 15 mg na litr

ID’EAU posiada mineralizację na poziomie 465 mg/l, co czyni ją odpowiednią do spożywania przez dzieci, przygotowywania żywności dla niemowląt jak i dla diety ubogiej w sód


 Trzeba im przyznać, że fason butelki powala na głowę, Są o tyle fajne, że nalewam też do nich różne ziołowe herbaty (na załączonym obrazku - mięta, pokrzywa, czystek, herbata zielona). Dodatkowo całkiem długo utrzymują ciepło dzięki grubej ściance butelki.


Tutaj kolejnym fajnym aspektem jest to, że przychodzą w pudełku, które chroni je przed napromieniowaniem.

WODĘ MOŻECIE ZAKUPIĆ NA: lepszawoda.eu
a z kodem ideaub36 otrzymacie 10% zniżki na zakupy!
a także..
30% na wodę 1l na stronie lepszawoda.eu - bez wpisywania kodu

Dodatkowo, jeśli ktoś podczas zakupu na stronie: lepszawoda.eu wybierzecie opcje „poleć nas na Facebooku”  to wówczas automatycznie do ceny doliczone zostanie dodatkowe 5% rabatu (łącznie kupujący otrzymacie 35% zniżki). 
   

Sprawdz tez inne posty o tej tematyce

2 komentarze

  1. Nie widzę sensu zakupu takiej wody, na 90% nie wiele różni się od tego co znajdziemy w innych butelkach. Za to w kwestii spożywania odpowiedniej ilości wody masz rację :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz! :)